zavolejte nám

603 876 239

Úvod>Produkty>Košile na míru

Košile na míru

Košile na míru jsou vhodné pro pány, kteří mají rádi luxsusní materiály, originální vzhled, idividuální přístup, kvalitní zpracování, osobní prvky(monogram, perleťové knoflíčky).

Košile na míru jsou vhodné pro pány, kteří nemají konfekční velikost. Nadměrná velikost, široký krk, dlouhé ruce

Košile na míru jsou pro všechny muže, kteří nechtějí kupovat předražené nekvalitní košile, nemůžou najít střih košile, který jim padne, či výběr barvy.

Do 4 týdnů ušijeme pánskou košili dle Vašich požadavků. Máte možnost výběru z různých látek, poskládáte si svoje parametry – výběr kapsy, límce, manžety, zapínání, výběr knoflíčků, monogram. A v neposlední řadě – míry košile, výběr střihu.

Pro zakázkovou výrobu košil nás můžete kontaktovat přímo na telefonních číslech nebo e-mailové adrese a domluvit si výrobu své košile.Jak vybrat správný tvar límce a jak se změřit

Vybrat správný tvar límečku je velmi náročné – ale velmi důležité. Límeček vám pomůže zvýraznit nebo potlačit rysy vašeho krku a obličeje,

základní pravidla:

  1. O límečcích s knoflíčky („soft roll collar“ nebo „button down“) vůbec neuvažujte.

Pokud se jedná se o formální košile

  1. Máte-li úzký obličej, použijte doširoka rozevřený límeček.

  2. Pro oválný obličej je naopak nejlepší límeček, který je hodně sevřený.

  3. Dlouhý krk zamaskuje široce otevřený límeček, pro krátký krk naopak použijte límeček, jehož konce jsou blízko u sebe

Jak se změřit

  1. Vezměte si krejčovský metr a změřte si velikost krku pod ohryzkem. Metr nyní lehce povolte a zasuňte pod něj vepředu dva prsty. Výsledná velikost je vaše velikost košile kolem krku (základní velikost). Zaokrouhlete ji směrem nahoru na celé centimetry. Dva prsty vám zajistí, abyste se v košili nedusili. Pánská košile by ale neměla být již větší. Jemně menší (= zmenšíte objem kolem krku) být může, ale ne příliš. Pokud vás bude košile škrtit, nebudete moci dýchat, nebude se vám okysličovat mozek a nebudete podávat dostatečný duševní výkon. Navíc vám bude v košili nepříjemně. Pozor: pokud tloustnete a zvětšuje se vám objem krku, budete si muset koupit větší košile! Límeček košile vás nikdy nesmí škrtit.

Límce

fotografie
Managerská košile na míru na jednání i na zahradní party
fotografie
fotografie

Soubory ke stažení:

Webové stránky vytvořil Acceler